Instagram hasabı belli bi süre için kilitlendiğinde ne zaman açılır ve açmak için ne yapılabilir.?

tugba29 (1) 7 yıl önce sordu

Instagram hesabım fazla beğeni yapmaktan dolayı kilitlendi.Hesap atkif fakat beğeni yapamıyorum.Geçici süreliğine kısıtlandı diye bildirim geldi.Ne zaman açılır veya daha kısa sürede açabilir miyim ?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Bunun belirli bir süresi yok ama genelde bir gün içinde engelleme ortadan kalkıyor. Geçici olarak bazı işlemleri yapmanız engellenmiş.