Instagram hesabı geçici olarak kilitlendi ne yapmalıyım?

kullanici877882 (1) 2 yıl önce sordu

Geçiçi kilitlendi denilince hata veriyor ve ne zaman alabilirim? Veya alabilir miyim? Lütfen yardım edin nereye ulaşmam lazım?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 2 yıl önce cevapladı

Instagram hesabına bağladığın 3.parti bir uygulama varsa hesabın kilitlenmiş olabilir, bot ya da gizli hesapları görme gibi. Ya da hesabına izinsiz bir giriş algılamış olabilirler.

Hata verdiği bölümde devam et linki varsa e-posta adresine mail gönderip hesabını doğrulayabilirsin. Eğer mail gönder linki yoksa 3-4 hafta beklemek zorundasın. Kendiliğinden açılma ihtimali var.