Instagram hesabım çalındı, çalan kişi iki faktörlü doğrulaması koymuş

orxannamazof (1) 4 yıl önce sordu

İnstagram Profilim Çalindi. Daha Sonra Hesabimi kurtardim , ama çalan kişi iki faktorlu kimlik doğrulamasi koymuş.. Sonra Mail Atdim Bende Fotoğraf İstedi , Ama Yardimci Olmadilar

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Fotoğrafını göndermişsin. Instagram ile iletişime geçmişsin. Şimdi yapman gereken beklemek. Cevap vermeleri uzun sürüyor.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Keşke hesabını kurtardıktan hemen sonra numara, e-posta bilgilerini değiştirip hesabı kendi hakimiyetine geçirseydin. Bunlara gerek kalmazdı.