Instagram hesabım çalındı hesabımı nasıl koruyabilirim?

smeyyenur (1) 4 yıl önce sordu

Hesabı defalarca aldım bu gece ama geri çaldı üstelik tehdit de ediyor geri nasıl alabilirim onun çalamayacağı şekilde

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Sürekli hesabınız çalınıyorsa telefonunuzda virüs, trojan gibi bir zararlı yazılım vardır. Telefonunuzu bir telefoncuya götürün ve temiz rom, fabrika rom yükletin.Bu telefondaki işletim sisteminin fabrika ayarlarına getirilmesi demektir.

Bir instagram hesabının sürekli çalınması normal değildir. O telefonda özel bilgilerinizi tutmayın.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Hesabını geri aldıktan sonra Instagram Güvenlik ayarlarından "İki Faktörlü Doğrulama"yı etkinleştir. Bunu yaptığın zaman artık hesabını çalamaz tekrar.