Instagram Hesabim Çalındı Kız Kardeşimin

teymur22 (1) 3 yıl önce sordu

Kardeşimin Instagram hesabı çalındı ve şifresi gmaili numarası değiştirildi

Toplam 2 cevap

xebeth (37) 3 yıl önce cevapladı

instagram'a mail atınız durumu söyleyiniz, onlar sizden kimliğinizle birlikte sizin fotorğafınızı isteyecektir. o şekilde geri alabilme şansınız var fakat ne kadar erken dönüş yaparlar bilemem. destek hattına mail atın.

bu linkteki formu doldurun. hesabım donduruldu diyecek ama ona aldırmayın siz. buradan da instagram size mail atıp oraya cevap olarak da detaylı şekilde dediğim gibi mail atın.

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

mailinizi kontrol edin gelen kutusuna e posta degiştirildi diye mail geliyor bu ben degilim derseniz o mail onaylanmaz..