Instagram hesabım çalındı, nasıl geri alabilirim?

burcudamla (1) 8 yıl önce sordu

Merhabalar, instagram hesabım dün sabah çalındı. Geri alabilmek için kendi tarafımdan yapabileceğim bir şey yok. Hesabımda benim adıma ait tanımadığım insanlara mesaj atılmaktadır. Durumdan ciddi anlamda çok rahatsızlık duymaktayım. Hesabımı geri almak istiyorum. Lütfen bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Öncelikle geçmiş olsun. Çalınan, hacklenen Instagram hesabı nasıl geri alınır? Sayfamızdan yararlanabilirsiniz.