Instagram hesabim çalindi. Nasil geri alabilirim?

cancu (1) 7 yıl önce sordu

Instagram sayfam çalindi. Bütün herşeyi sifirlamişlar. Ben hesabimi nasil geri alabilirim?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Instagram hesabınızın şifresini yenileyin şifremi unuttum kısmından şifremi unuttum tıklatın bağlı e posta adresinize kod gelir o kodu Instagram hesabınza girin tamamı yıklatın tamadır e postanızı çalan kişi değişmiş ise yapılack pekde birşey yok bazı sitelrdeki palavralara inanmayın şifre kırma tekrar alma vs Instagram hesabım çalındı diye şikayet edin en azından kapatırmaya çalışın

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Burada @murat çok güzel anlatmış: Çalınan, hacklenen Instagram hesabı nasıl geri alınır?

Adım adım okuyun her ihtimali yazmış.  Adımları yaptıkdan sonra çalışan intagram hesabını geri almanınız için bir müddet beklemeniz gerekecektir. Bu süre 1-2 gün de olabilir bir kaç haftada.