Instagram hesabım çalındı ve yaptığım hiçbir çözüm işe yaramadı, ne yapabilirim?

kullanici245645 (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba iyi çalışmalar, 03.03.2021 tarihinde Instagram hesabıma girdiğimde hesabın ele geçirildi yazısı çıktı ve her türlü şeyi yapmama rağmen hesabıma giremedim şifremide hatırlamıyorum. Daha da sorun oldu hesabım bir blog sayfasıydı ve geri almak istiyorum. Ayrıca kaydolduğum e-posta'mı girdiğimde de "kullanıcı bulunamadı" dedi kısacası hiç bir türlü giremiyorum.

Toplam 1 cevap

emrah662020 (30) 3 yıl önce cevapladı

Merhaba burda bulunan bilgilerden yararlanabilirsin ayrıca orda instagrama ait mail adresleri var oraya ingilizce olarak mail atabilirsin hesabınız hakkında gerekli bilgileri vererek.

Link: https://uzmanim.net/soru/instagram-ile-nasil-iletisime-gecebilirim/90608