instagram hesabım eski sözlüm tarafından ele geçirildi

armagansus (1) 4 yıl önce sordu

hesabı açrken kullandığım mail ve telefon bilgilerimden emin değilim birden fazla hesabım olduğundan  ve ele geçirilen hesabı ticari hesap olarak kullandığımdan dolayı baya bir sıkıntı yaşıyorum  nasıl bir yardım alabilirim...

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

https://www.youtube.com/watch?v=iKF3aR7wPTI&feature=youtu.be burada anlatılanları deneyebilirsin. Tabi hesabı açarken kullandığın telefon, email adresi sana ait değilse hesabı alamayabilirsin.