İnstagram hesabım kapatıldı nasıl açarım

kullanici435386 (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba ben Instagram profil fotoğrafımı bir fotoğraf koydum bu yüzden kapatıldı hesabım nasıl açabilirim telefon numaram kayıtlı ama mailiminde şifresini unutmuşum yardımcı olun lütfen önemli fotoğraflarım belgelrim vardı içinde

Toplam 2 cevap

bl4lev (790) 3 yıl önce cevapladı

Profil resminize maskeli palyaço gibi bir görsel yüklediniz muhtemelen kullandınız resim genç ve çocuk kitleye şiddet korku içerdiği için yükleme yapmanız durumunda ekip hesap güvenlik nedenlerini çiğnediği göz önünde bulundurarak banlanıyorsunuz.

hesap direk silindiği için geri alamazsınız.

hsyn01 (52) 3 yıl önce cevapladı

Bunu başka bir hesap açarak deneseydiniz.