Instagram hesabım kapatıldı, ne yapmam gerek?

mervemisirli (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba, Instagram hesabım bir anda kapatıldı. Şifremi giremiyorum çünkü hatırlamıyorum. Formların hiç birini dolduramıyorum. Form'a e-mailinizi ekleyin dediği yere hiç bir e-mail onay vermiyor. Kullanıcı adı ekle diyor, ekliyorum böyle bir kullanıcı adı yok diyor. Zaten yok çünkü kapatmışlar, ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

ses1842 (64) 3 yıl önce cevapladı

Geçmiş olsun. Hesap açtıktan sonra hesabınıza email veya telefon numarası eklememişsiniz heralde ondan dolayı olabilir.Hesabı geri almanız pek mümkün değil.