Instagram hesabım kapatıldı

sedapekmez (624) 10 yıl önce sordu

Instagram hesabım kapatıldı ne yapabilirim? Instagram'a giriş yapamıyorum.

Toplam 2 cevap

sedapekmez (624) 10 yıl önce cevapladı

Instagram Hesabınızı sildiyseniz, bu işlemi geri almanın hiçbir yolu yoktur. Daha önce kullandığınız e-posta adresiyle yeni bir Instagram hesabı oluşturabilirsiniz, ancak aynı kullanıcı adını alamazsınız.

Sahip olduğunuz bir Instagram hesabıTopluluk Kurallarımızı veya Kullanım Koşullarımızı ihlal etmesi halinde, Instagram hesabınız uyarı olmaksızın kapatılabilir.

Topluluk Kuralları'nı ve oluşturduğunuz tüm Instagram hesaplarında paylaştığınız içerikleri dikkatlice gözden geçirmenizi öneririz.

sosyalyardim724 (-101) 5 yıl önce cevapladı

Reklam barındıran içerik. Slinmiştir.

toprak34 5 yıl önce

Hakkında kısmını okuyup ondan sonra cevap yazmanı tavsiye ederim.

murat 5 yıl önce

Linkler kaldırıldı, hesap kapatıldı @toprak34