İnstagram hesabım kullanıcı adı.sabanbayrak5055 adımı tekrar kullanabilir miyim.

kullanici355055 (-2) 6 yıl önce sordu

Yıllardan beri kullandıgım.İnstagram kullanıcı adım sabanbayrak5055 adımın tarafıma iadesi ni rica ediyorum,bu kullanıcı adı benim ama ismimi geri alamadım.

temmuz 6 yıl önce

Yanlış yapmışsın, bu şekilde olmaz. İkinci mesajını kaldır (muhtevasını istersen birinci mesajına kopyalayabilirsin/yazabilirsin. Soldaki "düzenle" düğmesi marifetiyle..). Mesajı kaldırabilmek için önce "çözüm kabul" düğmesi yeniden tıklanarak "kabul" geri alınmalı, ondan sonra "sil" düğmesi tıklanmalı. Böyle bırakırsan zaten problemin giderilmiş gibi görülecek ve istediğin alakaya mazhar olmayacaktır. Ayrıca hem yanlış, hem site kurallarına ters olmaktadır. Site işleyişi ve kuralları: https://uzmanim.net/hakkinda

Toplam 1 cevap

kullanici355055 (-2) 6 yıl önce cevapladı

instagram kullanıcı adı sabanbayrak5055 benim hesabıma ait.Ancak bu adın sahibi ben olduğum halde bu kullanıcı adımı bir türlü geri alamadım.Konu ile ilgili sn.uzmanlarımızdan yardım rica ediyorum.bu ismin benim için anıları var idi.Saygılar