İnstagram hesabım silindi olarak gözüküyor fakat hesabı tut seçeneği olduğundan dolayı giremiyorum hesabıma ne yapmam gerekiyor

kullanici743322 (1) 1 yıl önce sordu

İnstagram hesabım silindi olarak gözüküyor fakat hesabı tut seçeneği olduğundan dolayı giremiyorum hesabıma ne yapmam gerekiyor. Tekrardan hesabıma nasıl erişebilirim

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Dondurulan hesapları açmak ile ilgili genel bir sorun var gibi görünüyor.

Twitter'da gördüğüm kadarı ile instagramda dondurulan ve sonra tekrar açılmak istenen hesaplarla ilgili genel bir ağ sorunu hatası veriyor. Bu durumda yapabileceğiniz pek bir şey yok. Sonra ara ara tekrar deneyin. Bu genel bir sorun olarak görünüyor.

instagram uygulamanız güncelleme istiyorsa bunu mutlaka yapın  ve güncelleyin.