Instagram hesabıma çok az beğeni geliyor sorunu

omer3451 (1) 7 yıl önce sordu

10k 500 takipçim var ama oranlar çok düşük fotoğraf fazla beğeni almıyor hikaye paylaşıyorum fazla kişi bakmıyo acba neden kaynaklanıyo

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Instagramda takipçinizin çok olması beğenilerin de fazla olacağı anlamına gelmeyebilir.Kullanıcılar genelde ilgi çekici ve farklı paylaşımları severler, like atarlar.

Instagram üzerinde;

  • İlgi çekici ve farklı paylaşımlar yapın.
  • Çok sık paylaşım yapmak yerine daha az ama öz paylaşımlar yapın.
  • Paylaşımlarınıza fotoğraf ile ilgili tag(etiket) ekleyin.

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Takipçileriniz gerçek takipçi mi?

Eğer takipçi arttırma sistemi gibi bir şey kullandıysanız takipçileriniz sahte,bot olabilir.