Instagram hesabima giremiyorum nasil silerim?

adoniss (1) 3 yıl önce sordu

Hotmail hesabim çalındı buna bağlı ınstagram hesabını nasıl kapatırım.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

İnstagram ile iletişime geçmen gerekiyor ve senin olduğunu kanıtlaman lağzım

adoniss 3 yıl önce

Teşekkür ederim

darkcrak 3 yıl önce

Rica ederim @adoniss

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Hesabın size ait olduğunu kanıtlamalısınız aksi takdirde hesabı kapatamazsınız. Hotmailiniz gitmiş, eğer instagram'da sadece hotmail kayıtlıysa geri alabileceğinizi sanmıyorum. Öncelikle hotmail hesabınızı geri almanız lazım instagram hesabına erişebilmek için, burada da kanıtlamanız gerekiyor e-postanın size ait olduğunu.

adoniss 3 yıl önce

Teşekkür ederim