Instagram hesabıma giriş yapamıyorum

kullanici992106 (1) 2 yıl önce sordu

Hesabımın sifresi dogru ama olagan ustu ... yazısı cikiyor . Beyaz ekran cıkıyor sonra akış yenilemedi diyor . Sms giria baglantısı gelmiyor . E postadan geliyor ama yine basta dedigim hatalar oluyor . Lutfen yardmcı olurmusunuz 🙁

Toplam 2 cevap

selda5353 (1) 2 yıl önce cevapladı

bak ınstagram 12 gündür sorun var farkında ısen 5 kere çöktü 10 gün içinde  bende çöktugu günden berı doga resımlerı cıkıyo kesfetımde

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Bahsettiğin sorun genel bir instagram hatasına benziyor ama şuanda genel bir sorun yok.

Yapabileceklerin şunlar:

  1. Uygulamalara girerek instagram verilerini temizleyebilirsin
  2. Instagram uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyebilirsin.

İnstagramda bir de şöyle bir yazılımsal hata var. Henüz çözülebilmiş değil:  Telefona gönderilen ya da mail ile gönderilen giriş bağlantısı tıklandığında instagram.com adresine yönleniyor ve giriş kodu kullanılamıyor. Bunu uzun süredir instagram düzeltmiyor hatanın farkında değiller sanırım.