Instagram hesabıma ulaşamıyorum

zahid (1) 8 yıl önce sordu

instagram hesabıma ulaşmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Kullanıcı adımı ve profilimi en son paylaştıgım seyi biliyorum.Dün akşama kadar telefonumdan giriş saglanıyordu ama şuan giriş yapamıyorum.Bilgisayardanda girebiliyodum şifremi degiştirmek için bılgisayardan da çıkış yapınca eski sifremi unuttugum için tekrar ikisindeden de instagrama giriş yapamıyorum lütfen yardım edin hesabımı istiyorum tekrar acmak istemiyorum.

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Instagram hesabınıza giremiyorsanız ve şifrenizi unuttuysanız. Instagram şifremi unuttum linkine tıklayarak adımları izleyin ve instagram hesabınıza ulaşın.