Instagram hesabımda hareket durumunu göster özelliği yok

serhatsule9295 (1) 5 yıl önce sordu

İnstagram hesabımda hareket durumunu göster seçeneği çıkmıyor,telefonumdan başka hesaplara girdiğimde çıkıyor fakat Birtek benim hesabımda çıkmıyor ve de böylelikle son görülmemi kapayamıyorum.başka telefondan girmeyi deniyorum yine bu seçenek çıkmıyor .birtek kendi hesabımda bu sorunu yaşıyorum.Bu niçin olabilir

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Eski hesaplara yeni özellikler ya hiç gelmiyor ya da çok geç geliyor. Bende de yok mesela.

serhatsule9295 (1) 5 yıl önce cevapladı

Teşekkürler

omercik 5 yıl önce

Eğer bir zararı olmazsa yeni bir hesap açıp oradan devam edebilirsin. Yüksek ihtimalle yeni hesabına hareket durumunu göster özelliği gelir.