Instagram hesabımdaki e-posta ve telefona erişemiyorum. Hesabımı nasıl kurtarabilirim?

kullanici64615 (1) 6 yıl önce sordu

instagrama ait e posta ve telefonumu kullnmıyorum artık unuuttum ama instagramımı geri almak istiyorum olmuyo kod gelcek dio kodu başka e maile çeviremezmiyiz faceyle de giriş olmuyo

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

 Bu çözümün videosu mevcut. Dilerseniz buraya tıklayarak izleyebilirsiniz

30 Kasım 2018 güncelleme:

Bu çözüm yenilenmiştir. Instagram parolanızı sıfırlayabileceğiniz çok daha kolay çözüme buradan ulaşabilirsiniz: Instagram şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

Merhaba, e-posta adresinizi ve telefon numaranıza erişiminiz yoksa ve Facebook'a da bağlamamışsanız maalesef Instagram hesabınızı kurtarmanın bir yolu yok.