instagram hesabımdaki mesajları nasıl tamamen silebilirim?

nermin94 (1) 1 yıl önce sordu

instagram hesabımdaki mesajları sildim. Fakat sizin videonuzda silinen intagram mesajlarını geri getirme yöntemi anlatılıyor. Nasıl ben instagram mesajlarımı kalıcı olarak silebilirim? Silinen instagram mesajlarının geri gelmemesi için ne yapmam gerekir.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

instagram silinen mesajları geri getirme videosunda anlatılan yöntem instagramdaki bir hatadan dolayı bazı mesajların geri gelmesini içeriyor. Tüm mesajları geri getiremiyor. Instagram buna önlem alırsa, bu açığı kapatırsa bu mesajlar geri gelmez.

Siz silinen mesajların geri gelmemesi için bir şey yapamazsınız. Normalde zaten silinen mesajların geri gelmemesi gerekir. Bu bir instagram hatasından kaynaklanıyor. Bunu düzeltmek için sizin yapabileceğiniz bir şey yok.