Instagram hesabımı bulamıyorum, başka profilde de gözükmüyor

emilemil (1) 7 yıl önce sordu

Instapopimi kullandim sonra 2 hafta girmedim istagrama girdigimde ise bulamadim ismimi instagramda yazdim gelmedi baska profilime o ismi koydum olmadi

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Instagram kullanıcı adınızı bulup instagram.com/kullanici adiniz şeklinde yazarsanız profilnize yönlenecektir.Bunu herhangi bir internet tarayıcı (bilgisayar veya telefon) üzerinde deneyebilirsiniz.

Örnek olarak isminiz Ahmet Bilgili ise kullanici adınız büyük ihtimalle ahmet.bilgili olabilir.Ahmet Bilgili'nin profiline Instagram.com/ahmet.bilgili adresine girerek ulaşılabilir.