Instagram hesabımı dondurdum geri açamıyorum

ecembayrak (1) 4 yıl önce sordu

İnstagramımı dondurdum ve şimdi girmeye calıştığımda giriş hatası veriyor.Nasıl çözebilirim?Ne yapmalıyım.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Bu aralar "Instagram hesabımı dondurdum geri açamıyorum" gibi yardım çağrılarını fazlasıyla alıyoruz. Görünen o ki instagram bu konuda sıkıntı yaşanıyor.

https://help.instagram.com/contact/606967319425038 linkini ziyaret edin ve buradaki formu doldurun.  Instagram sizinle iletişime geçecektir. Sorunla ilgili olabildigince detaylı bilgi verin. Bu formu doldurarak pek çok kişi sizin yaşadığınız sorunu çözebildi.