Instagram hesabımı dondurdum şifremi unuttum geri açamıyorum

serhat540 (1) 5 yıl önce sordu

İnstagram dondurulan hesabı geri açma formunu yolladım ama cevap gelmedi

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Daha önceden @farurhenho bu konuya değinmişti

Çözüme gitmek için: Instagram hesabımı dondurdum geri açamıyorum çözümü - 2019

Çözüm videosuna gitmek için: Dondurulan Instagram hesabını açma

Ayrıca yani not: Yazdığım çözüm linkin de böyle yazıyor

Instagram hesabınızı dondurduktan sonra şifrenizi unuttuysanız maalesef hesabınızı geri açamama ihtimaliniz çok yüksek, hatta %51 desem yalan olmaz.