Instagram hesabımı kalıcı olarak sildim. Tekrar geri alabilir miyim?

1452mm (1) 6 yıl önce sordu

Hesabımı 7-8 ay önce kalıcı olarak sildim icerisinden bilgi almak istiyorum ne yapmalıyım bir yolu var mı?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Maalesef hiçbir yolu yok. Kalıcı olarak silinen hesabınızdaki herhangi bir içeriğe erişemezsiniz.

omercik 6 yıl önce

Yasal olarak denemekten kastınız nedir? Anca aşırı derecede büyük bir suça karışasınız, ve mahkeme de delil toplamak amacıyla bilgilerinizi Instagram dan istesin. Bunun dışında başka bir yolu yok. @1452mm