İnstagram hesabımı silmek istiyorum ama şifremi bilmiyorum ve şifremi alamıyorum

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

İnstagram hesabımı silmek istiyorum ama şifremi bilmiyorum ve şifremi alamıyorum. Telefon numarası kullanıcı adı ve e postamı giriyorum ama şifre verilmiyor İnstagramdan. Intagramı kalıcı olarak silmem için lütfen yardım edin

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Şifreni bilmeden instagram hesabını silemezsin. Bu videoyu 1 saniye bile ileri sarmadan dikkatlice izle: Instagram şifremi unuttum. Ne yapabilirim?