Instagram hesabımı tam anlamıyla nasıl korurum?

wiwix (5) 6 yıl önce sordu

Instagram hesabımı nasıl güvene alırım? Hackerlara karşı ekstra bir koruma var mı?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Sosyal medya hesapları güvene alma. Facebook ve diğer hesaplarımızı nasıl güvene alabiliriz? konusunu okuyun. Burada sizi fazlasıyla tatmin edecek detaylı bilgiler mevcut. Özellikle iki adımlı doğrulamayı etkinleştirin ama.

wiwix 6 yıl önce

Sağ olun. Ama bende hat yok, yani iki adımlı doğrulama yapamam. Ama güçlü şifreler hoşuma gitti.

wiwix 6 yıl önce

Şey, Gmail açık benim, fakat şifresini unutmuşum. Aynı şekilde İnstagram'da.. Çıkış yapsam, bir daha giremem. Şifreyi nasıl öğrenebilirim? @farurhenho

wiwix 6 yıl önce

Tama hocam ikisini de hallettim.

wiwix 6 yıl önce

Tamam

omercik 6 yıl önce

Bu aralar meşgul olduğum için mesajını yeni gördüm. Var mı yardımcı olabileceğim bir şey? @wiwix