Instagram hesabımın çalındığını nereden anlarım?

lucas77 (199) 4 yıl önce sordu

Birisi paylaştığım gönderiyi gördü ve sesli şekilde altına yazdığım yazıyı okudu sınıfta oldu bu durum acaba telefon numarı ele geçirip instagram hesabımı mı çaldı yoksa ? Fake hesapla beni takip mi ediyorlar. Bu iki sorumun gelişmeleri hakkında ihtimalleri neler olabilir sizce ?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Bu söylediğin üzerinden Instagram hesabının çalınıp çalınmadığını anlayamazsın. Muhtemelen seni sahte hesapla takip ediyor olabilirler ya da hesabın herkese açıktır.

Hesabınla ilgili şüphelerin varsa parolanı değiştir.