instagram hesabın görünmemesi

capmelike (1) 1 yıl önce sordu

merhabalar, telefonumda 4 hesap birden açık ve bir kullanıcıyı dondurmamasına rağmen 4 hesaptan da görememeye başladım. ve bu kullanıcının 4 hesabı birden engellemesi imkansız çünkü hiç bir etkileşimimi yok. varlığını bile bilemez.    bunun sebebi ne olabilir? başına böyle bir şey gelen varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim

Toplam 1 cevap

ruzgarbenjamin (1) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba, İnstagram hesap engellenince, Bu ve açabileceği tüm hesapları engelle tikini aktif yaparsanız telefonunda olan tüm hesapları engeller, tamamen instagram ile alakalı bir durumdur, iyi günler