Instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır

bsakcay (1) 5 yıl önce sordu

10.03.19 tarihinde hesabımı geçici olarak kapatmıştım, dün girmek istediğimde "Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır" yazısıyla karşılaştım. Forumlarda çok dolandım ama benim gibi bir sorunla karşılaşan görmedim. Ki zaten ihlal gibi bir şey yapmadım, kişisel profilim both hesap bile yok,  hesabımı dondurmuşken nasıl ihlal edebilirim acaba kuralları. Hesabımın şifresini, kullanıcı adını biliyorum. Telefon numaram da hesabıma tanımlı. Eğer yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

murat 5 yıl önce

bu konuda size @farurhenho yardımcı olacaktır. Instagram konusunda en tecrübeli uzman o.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Hesabın neden kapatıldığı konusunda fikrim yok ama Instagram'a itirazda bulunman gerekecek. Bu form ile kapatılan instagram hesabı için Instagram'a şikayet yapabilirsin: https://help.instagram.com/contact/606967319425038