İnstagram hesabını dondurduktan sonra şifreyi unuttum ve tekrar hesabı bulmuyo. Nası şifreyi yenileyebilirz

kullanici356012 (1) 7 yıl önce sordu

Şifremi unuttum yaparak sms ile facebook ile denedim ama hesap donuk olduğu için bulmuyor.

Toplam 1 cevap

araz01 (291) 7 yıl önce cevapladı

Şifremi unuttum diyerek hesabınızın kayıtlı olduğu e-postayı yazın ve size gönderecekleri mail ile parolanızı sıfırlayın ama bunları yapmadan önce hesabınızı silmediğinize, yani sadece dondurduğunuza emin olun.