Instagram hesabını dondurdum şifremi hatırlıyorum ama giriş yapamıyorum

hediyecirik (1) 4 yıl önce sordu

Instagram hesabımı dondurdum giriş yapamıyorum. Şifremi hatırlıyorum sorun neyden kaynaklı

Toplam 3 cevap

eceem (1) 4 yıl önce cevapladı

ben de aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olun lütfeeen

kullanici852699 (1) 4 yıl önce cevapladı

  • Hesabımı dondurdum geri açmak istediğimde “üzgünüz,istediğinizle ile ilgili bir sorun oluştu” yazıyor. Giremiyorum instagramıma yardım eder misiniz
ilkaybaki (236) 4 yıl önce cevapladı

Merhaba,

İnstagram hesapları dondurup açamayanlar için Instagram Hesabım Donduruldu sayfasından gerekli bilgileri doldursunlar.

NOT: Bu işlem sadece bilgisayardan yapabilirsiniz, telefondan olmuyor.

Forumu doldurduktan sonra instagram'dan mailin gelmesini bekleyin, 1-2 gün içerişinde mail gelir ya da hemen gelir.

Hesabınızı açmak için sizden bir şeyler isteyebilir.

Örneğin: Size gelen mailde bir kağıda şunları yazın, kağıt elinizdeyken bir fotoğraf çekip bize gönderin diyebilirler, yani fake olup olmadığınızı test ediyor.