Instagram hikaye görselinin etrafındaki çizgi rengarenk olunca ne anlama gelir?

bilemem (1) 4 yıl önce sordu

Instagram hikaye görselinin etrafındaki sarı ile pembe arasındaki renk geçişli olan çizgi bazen de yakın arkadaşlar için olduğunda yeşil oluyor, bunu biliyorum fakat geçenlerde bir tanesinin rengarenk olduğunu gördüm, aynı renk paleti gibiydi. Bu ne anlama geliyor?

misty 4 yıl önce

ekran görüntüsü aldınız mı

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Hikaye normal paylaşılınca böyle oluyor, bu zaten Instagram'ın hep kullandığı bir tasarım. Özel bir anlamı yok.

orhandrdgn (13) 4 yıl önce cevapladı

LGBTİ+'nin Onur Yürüyüşü onuruna yapılıyor. Bu kesim gökkuşağı renklerini barındıran bayrağı simge olarak kullanırlar. Onur Yürüyüşü her sene Haziran ayının sonlarına doğru kutlanır. Büyük şirketler de desteklerini bu şekilde belirtiyorlar.

misty (556) 4 yıl önce cevapladı

hikayeye #pride2019 yazınca oluyor.