instagram hikaye sorunu

yasoo88 (1) 7 yıl önce sordu

instagram kişilerimin hikayeleri açılmıyor siyah ekran çıkıyor sadece canlı videoları görebiliyorum ve kendi paylaştığım hikeyemide 2-3 dk sonra göremiyorum programı silip tekrar yükledim sorun düzelmedi gm5 plus telefon kullanıyorum.

Toplam 2 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Merhabalar . Bahsettiğiniz sorun instagramı güncelledikten sonramı meydana geldi ? Uygulamalarınız otomatikmi güncelleniyor ? Bu tür sorunlar güncelleme hatasından kaynaklanabiliyor. Eğer bilgisayarınızdan instagram hesabınıza giriş yaptığınızda aynı sorun yok ise bir sonraki güncellemeyi bekleyeceksiniz.

dilara511 (11) 6 yıl önce cevapladı

Buyuk ihtimalle tarih ve saatin yanlistir onlari duzeltince sorun ortadan kalikiyor