Instagram hikayede müzik nasıl paylaşılır?

nehir68 (86) 5 yıl önce sordu

İnstagram hikayede müzik nasıl paylaşılır?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Hikayeye çıkartma ekleme bölümünde Müzik diye bir seçenek var normalde. Yalnız bu bildiğim kadarıyla Türkiye'de daha aktif değil. (aktif olup sadece iphone'da da olabilir)

Eğer bu sende varsa buradan ekleyebilirsin.

Onun dışında Spotify'da eklemek istediğin müziği paylaşırken "Instagram Hikayeler" seçeneği var. Oradan da eklenebiliyor ama öyle yapınca sadece müziğin resmi ve adı falan yazıyor. Müzik çalmıyor.

Bir de şöyle yapabilirsin: Telefonundan normal müziği açarsın, daha sonra arkada müzik çalarken sen instagram hikayelere girip video çekersin. Yine arkada müzik çalarken hikaye yapılmış olur.