İnstagram hikayeleri açılmıyor

pause (1) 7 yıl önce sordu

İyi günler, instagram hikayeleri (kendi hikayemde dahil) açılmıyor.Bir kaç gün öncesine kadar açılıyordu ama ne olduysa daha açılmıyor.Sildim tekrar yükledim, verileri ve önbelleği temizledim, eski ve beta sürümlerini kurdum yine de sorunum devam ediyor. Karşıma resimdeki gibi açılıyor hikayeler.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Instagram hikayeleri açılmıyorsa şuan bu sorunu sadece siz yaşamıyorsunuz öncelikle bunu bilin. . Sorun sunucu taraflı görünüyor: instagram hikayeler siyah ekran sorunu daha fazla bilgi alabilirsiniz.

kullanici778924umut (1) 5 yıl önce cevapladı

merabalar sorun düzeldi mi aynı sorunu bende yaşıyorum