Instagram "hikayeni gördü" bildirimi ne anlama geliyor?

nurrr33 (1) 5 yıl önce sordu

instagramda “ x kişisi hikayeni gördü” bildirimi neden geliyor ne anlama geliyor. Teşekkürler.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Instagram'da  x kişisi hikayeni gördü mesajı x kişisi hikayenin ekran görüntüsünü aldığında sana gelir. Instagramda hikayerler kaydedilemiyor ama telefonda ekran görüntüsü kaydetme tuş kombinasyonuna basıldığında hiyakenin resmi çekilebiliyor.

Aldığın  x kişisi hikayeni gördü mesajı bu anlama geliyor. Yani x kişisi senin hikayenin ekran görüntüsünü almış. Böylelikle hikayeni telefonuna kaydetmiş.