Instagram IGTV Profilimde gözükmüyor, nasıl çözebilirim?

mustafa1903 (1) 3 yıl önce sordu

Instagram IGTV var. Benim videom profilde gözüküyordu ben onu profil'den kaldırayım dedim aynı arşiv gibi sadece IGTV gözüksün dedim, sonra fikrim değişti profilde göstermek istedim ama eski hâline getiremedim, ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 3 yıl önce cevapladı

Mustafa maalesef geri eklemenin bir yolu yok. Instagram profil ızgarasında önizlemesini kaldırdığın IGTV videosu sadece IGTV bölümünde gözükür. Profile önizlemesini eklemenin tek yolu videoyu tekrar yüklemek.

damlakoc 3 yıl önce

Instagram bu konuda bir güncelleme yapacaktır diye umut ediyorum.

mustafa1903 3 yıl önce

Teşekkür ederim