Instagram ile Facebook hesabımı birbirine bağlamalıyım?

gaxo (15) 6 yıl önce sordu

Ama sorun var. Şimdi İnstagram hesabıma Gmail ile kayıt oldum. Ve bu Gmail ile de, bir Facebook hesabı açmıştım fakat sonra Facebook hesabım kapatıldı. Bende başka Gmail ile Facebook hesabı açtım. Şimdi ikisini birbirine bağlamak istiyorum. Fakat, İnstagramda silinir mi?

Ayrıca yeni Gmail ile de, Twitter'a üye olacağım. Ve hepsini birbirine bağlamak istiyorum.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Eğer sıfırdan Facebook hesabı ile Instagram açarsanız Facebook'taki Gmail otomatikmen Instagram hesabınıza kaydolur. Instagram hesabınız zaten var ve kayıtlı e-posta adresi, Facebook hesabınızdaki e-postadan farklıysa bağlantı yaptığınızda Instagram hesabınızdaki e-posta adresi değişmez, aynı kalır. Sadece iki hesabınızı birbirine bağlamış olursunuz.

gaxo 6 yıl önce

Af edersiniz, çok karışık anlamadım.

gaxo 6 yıl önce

Beynim yandı hocam.

omercik 6 yıl önce

Kısacası: Instagram hesabından e-posta adresi silinmez, aynı kalır. @gaxo

gaxo 6 yıl önce

Yani bağlmayayım

omercik 6 yıl önce

Eğer bağlamak istiyorsan bağla. Ben bağlamanı tavsiye ederim hatta, şifreni unuttuğunda kolayca hesabını kurtarabilmek için mutlaka bağlamalısın. @gaxo

gaxo 6 yıl önce

Hani, önceki hesabım kapatıldı ya, bağlantıdan o da kapanmasın diye..

omercik 6 yıl önce

Hesabını bağladığın için kapanmaz. Merak etme. @gaxo

gaxo 6 yıl önce

Üstat SA, şimdi 1 gün geçti ama yazayım dedim. Kapanması korkum var, dediğim gibi 3 sosyal medyayı da birbirine bağlamak istiyorum. Ama işte, korkum var. .sss

omercik 6 yıl önce

Benim hesaplarım birbirine bağlı, kapanmadan sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. @gaxo