Instagram ingilizce oldu, düzeltemiyorum. Ne yapmalıyım?

omercik (9418) 3 yıl önce sordu

Instagram ingilizce oldu ve hala Türkçe yapamıyorum. Düzeltemiyorum. Bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Genel bir sorun var şuan. Sana özgü değil. Yakın zamanda düzelir diye düşünüyorum. İlginç olan herkeste yok bu durum.  Ben de mesela bir sorun oluştu diyor ve ingilizce kullanmamı öneriyor. Başkasında doğrudan Türkçe açılıyor.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

İnstagram sunucularında güncelleme yaparken bu sorunlar genelde oluyor veya çok yoğunluktanda kaynaklanabiliyor.