Instagram işletme hesabından kişisel hesaba nasıl geçiş yapılır?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Instagram'da işletme profiline kaydoldum şimdi geri işletme hesabından çıkmak istiyorum. Nasıl çıkabilirim?

Instagram işletme hesabından çıkış yapıp normal profile nasıl geçebilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Instagram işletme hesabı nasıl kişisel profile çevrilir?

Instagram'da işletme hesabınızı kişisel profile çevirmek çok kolaydır.

1. Adım: Instagram profil ayarlarına girin.

2. Adım: Bu bölümden "Tekrar Kişisel Hesaba Geçiş Yap"a tıklayın.

Bu sayede işletme hesabından çıkış yapıp tekrar normal kişisel bir instagram profiline geçmiş olursunuz.

İşletme hesabı ile kişisel hesap arasında ne fark var?

Instagram'da işletme hesabıyla kişisel hesap arasındaki temel fark; işletme hesabı küçük veya büyük işletmesi olanlar için yapılmışken, kişisel profil ise evinde oturup tek amacı stalklamak ve gününü paylaşmak olanların kullanması için yapılmıştır.

İşletme hesapta kişisel profile ek bazı özellikler yer alır. En önemlisi istatistikleri görüntüleyebilmenizdir. Yani instagram işletme hesabında istatistikler aracı sayesinde profilinize haftalık, aylık ve genel bazında etkileşimleri takip edebilirsiniz.