Instagram isteğinizle ilgili sorun oluştu hatası nasıl çözülür?

kullanici409203 (1) 4 yıl önce sordu

Uygulama üzerinden giremiyorum ama gogledan giriyorum her yolu denedim girmiyor yenileme için eposta yollaya tıklıyorum e posta yollandı diyor ama yollamıyor

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden bunun ile ilgili bir video çekmiştik dilersen videoyu izleye bilirsin veya makaleye gide bilirsin

Çözüm makalesi: Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasının çözümü nedir? - Android

Çözüm videosu: https://www.youtube.com/watch?v=Mtwoznz23lE

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Yukarıdaki 2 çözümü de deneyebilirsin. Bunlar olmazsa telefonunu sıfırlaman gerekiyor. Sıfırlamak kesin çözüm.