İnstagram istemediğim takipçileri silme

toprak34 (2026) 7 yıl önce sordu

arkadaşlar instagramımda tanımadığım bir kişi beni takip ediyor engelledim ama hala takip ediyor gözüküyo nasıl takip etmesini engelleyeceğim??

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Instagram üzerinde takip etmesini istemediğiniz kullanıcının profiline girin.Sağ üst taraftaki üç nokta ... kısmına tıklayın.Açılan menüden Kullanıcı Engelle yazısına tıklayın.Bu aşamadan sonra kullanıcı engellenecek ve siz istemedikçe sizinle irtibat kuramayacaktır.Eklediğiniz fotoğraf ve videoları göremeyecektir.