instagram KAYIT OLMA

kullanici41552 (1) 9 yıl önce sordu

instgrama girişte sadece giriş yap bölümü var . kayıt olma yok nasıl kayıt olabilrim

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 9 yıl önce cevapladı

Normal koşullarda instagrama üyelik sadece Android ve IOS cihazlardan yapılabilir.

Yani siz instagram web sitesinden üye olamazsınız.

Fakat bilgisayarınıza indireceğiniz  BlueStacks  programı ile bilgisayarınızda bir Android sümülasyonu çalıştırabilirsiniz.

BlueStacks nedir? BlueStacks nasıl kullanılır? linkinden Bluestacks ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bunun dışında instagram web sitesinde Kayıt ol / Register gibi bir bölüm bulunmamaktadır.