İnstagram kendi kendine bi başkasına msj atabilir mi. ?

esrakucuk61 (1) 7 yıl önce sordu

İnstagramımda uygunsuz içerikleri bulunan iki yabancı erkeğe msj atılmış buldum . Bunu ben yapmadım . Acaba instagramda böyle bir şey olması mümkün mü ?Kendi kendine takip beğeni etiket olayını duymuştum ancak msj olayını ilk defa duyuyorum ve karşılaşıyorum. İnstagram kendi kendine bi başkasına msj atabilir mi üstelik msjların atılma saatleri sabah 7 10 ve 7 13 tü. Peş peşe ...

esrakucuk61 7 yıl önce

Nişanlıma bu durumu açıklayamıyorum : ( Lütfen yardımcı olun .

Toplam 1 cevap

atavistic (7) 7 yıl önce cevapladı

Öncelikle geçmiş olsun..

İnstragramınız çalınmış veya İnstagramınıza virüs girmiş olabilir...

Öncelikle İnstagramınızın şifresini değiştirmeyi deneyin.

Oda olmazsa İnstagram Hesabınızı kapatın veya silin..

http://uzmanim.net/soru/instagram-virus-temizleme/13560