Instagram kendiliginden yok olan mesaj

kullanici502537 (1) 6 yıl önce sordu

Instagramda  takip etmedigim bi arkadasa mesaj attim oda bana cevap yazdi ama cevabi birden kayboldu ve göremiyorum.. neden boyle oldu ve ilk defa boyle bise oldu

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Instagram mesajlarında "kaybolan fotoğraf ve video" özelliği bulunuyor. Mesaj bölümündeki kamera ikonunu kullanarak gönderilen fotoğraf ve videolar gönderdiğiniz kişi tarafından görülür görülmez silinir. Böyle olmuş olabilir mi?

kullanici502537 (1) 6 yıl önce cevapladı

Metin mesajiydi ama cümle yaziliydi yanii

omercik 6 yıl önce

Instagram'da son zamanlarda ciddi problemler yaşanıyor. En son 2 gün önce ortalama 30-45 dakikalık bir çökme yaşandı. Sizin yaşadığınız sorunda muhtemelen sunucuyla alakalı, biz bunun için bir şey yapamayız @kullanici502537