Instagram Keşfet bölümündeki gönderileri değiştirebilir miyim?

gamzedmrts (1) 5 yıl önce sordu

Keşfedi duzenleyebiliyomuyum takip etmedigim alakasız gonderiler cıkıyor yabancı hersey turkce birsey goremiyorum nedem acaba

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

hayır değiştiremezsin

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Instagram Keşfet bölümünü düzenlemek mümkün değil. Ama burada sen tüm gönderilere bakmayıp sadece seçim yaparak bakarsan otomatik olarak değişecektir. Örneğin sen karikatürlere bakarsan daha daha fazla karikatür gösterilmeye başlar. Ya da moda, spor gibi farklı içeriklere göz atarsan bunlar keşfete daha fazla düşmeye başlar.