Instagram kimlik doğrulaması sorunu

ecemdenizp (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba benim hesabımda kimlik doğrulması istiyor e-postamı unuttuğum için adım soyadım ve bir kodla birlikte bir selfie çekmem gerektiğini söylüyor. Yaptım ama "kimliğiniz doğrulanamadı aynı adımları uygulayarak tekrar yapın" diyor. Acaba benim hesabımda hiç fotoğrafım yok diyemi böyle oluyor yoksa bir şeyleri yanlış mı yapıyorum?

Instagram kullanıcı adım: ecemdenizp

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bence sen bir şeyleri yanlış yapmıyorsun. Hesabında fotoğraf olmadığı için kabul etmiyor olabilir yüksek ihtimalle. Aklıma başka sebep gelmedi.