İnstagram kod ve şüpheli giriş hatası?

ceydakub (1) 4 yıl önce sordu

Instagram hesabıma beş gündür giremiyorum. Olağan dışı bir giriş denemesi saptadık diyor kod göndere tıkladım ama gelen kodları hiçbir şekilde kabul etmiyor, yanlış kod diyor. Maile gelen kodu girmeme rağmen. Hatta peş peşe aynı kodu yolluyor. Lütfen yardımcı olun

Toplam 1 cevap

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

Genelde bu sorunu mobil veri kullanarak çözen binlerce kişi var

Mobil veri açmanız gerekiyor ve instagram'a girin tekrar şifre yenileme isteyin tekrar kod göndersinler girmeyi deneyin .

ayrıca (bilgisayar üzerinden girmiyorsa telefon internetini pc'ye bağlayın girecektir)