Instagram kodu girerken sorun oluştu diyor

frknsshn (1) 4 yıl önce sordu

Güvenlik kodu sorunu yaşıyorum. Her yerde aradım ama çözümünü bulamadım.Şüpheli giriş hatası diyor, kod göndere basıyorum ve kod geliyor. Buraya kadar güzel. Lakin gelen kodu girince işin büyüsü bozuluyor. Yanlış kodu girdiniz, tekrar deneyiniz diyor. Deniyorum, e yine olmuyor. Yeni kod istiyorum bir önceki kod ile aynı geliyor. Böyle saçmalık olur mu?

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

kullanici907153 4 yıl önce

bendede aynısı var pekı ne zaman duzelır yada ya duzelmezse :'(

darkcrak 4 yıl önce

Hiç bir fikrim yok bu aralar sosyal medya araçlarında çok fazla hatalar oluşmaya başlatı @kullanici907153

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Aynı sorunu ben de yaşıyorum, ve resmen hesabıma 2 gündür erişemiyorum. Sorun Instagram'ın ta kendisinden kaynaklanıyor. Maalesef kullanıcı olarak yapabileceğimiz bir şey yok bununla ilgili..

kullanici907153 (1) 4 yıl önce cevapladı

beklemelı mıyız, sizce düzelir mi?

omercik 4 yıl önce

Eninde sonunda düzelecek. Düzelmek zorunda. Kullanıcı olarak yapabileceğimiz bir şey maalesef yok.